אתה יכול להימנע משפיכה מוקדמת – גלה מה שחקני הסרטים הבוגרים עושים כדי להימשך נצח!

ניצול אסטרטגיות הנשימה המתאימות במהלך יחסי מין יעזור לך להרפות את הגוף והנפש ולהדוף את השפיכה. לא תמצא דבר מורכב באסטרטגיות הנשימה הללו. מדובר באסטרטגיות מוכחות שאפילו כוכבי קולנוע בוגרים מנצלים כדי להחזיק מעמד לנצח במהלך סרטם.

גישת נשימה קלה שתוכל להשתמש בה

# 1 – קח נשימות עמוקות: חשוב שתתחיל לנהל את הנשימה ברגע שתתחיל ביחסי מין. רמז … הבטן שלך צריכה לנוע לפני החזה והכתפיים לא צריכות להתאים לתנועות הנשימה.

# 2 – דע את רמת העוררות שלך: כל כמה שניות, העריך את רמת העוררות שלך. ברגע שאתה מרגיש שרמת העוררות מגיעה לשיא מהיר מדי, איטית למטה. נשם עמוק במשך 10 עד 15 שניות ובצע הרפיה מודעת.
If you beloved this article so you would like to collect more info about נערות ליווי nicely visit the web-site.
נסה להרפות את שרירי הבטן והישבן ולהרגיש את הגירוי מתרחק.

# 3 – השתלט על הפין שלך: התמקד בתחושות סביב שפת הפין שלך. נסה זאת: בצע נשימה רדודה. שאפו כשתי שניות ונשפו כארבע שניות. כאשר אתה מגורה מינית, אתה מרבה להעלות יתר לחץ דם. סביר להניח שזה יאט אותך ויוריד את הגירוי המיני לרמה ניתנת לשליטה.

# 4 – אל תכריח דברים: זה טבעי שאתה רוצה לחזור לשגרת נשימה טבעית לאחר שתעשה את האמור לעיל לזמן מה. אל תכריח זאת. תן לנשימה שלך להיות רגילה לזמן מה.

# 5 – לשטוף ולחזור!: ברגע שהגירוי המקדים שלך מנוהל בהצלחה, הוספת רק כמה דקות לפחות לאהבת האהבה שלך.

למה בדיוק אסטרטגיית נשימה זו מועילה?

שפיכה מוקדמת מתרחשת בעיקר עקב עלייה ברמות העוררות שלא ניתן לשלוט בהן על ידי האדם. עצות הנשימה שרק שיתפתי יעזרו להאט את התקדמות רמות העוררות השונות. לקבלת עצות נוספות בהן תוכלו להיעזר כדי להימנע משפיכה מוקדמת, עיינו ביו להלן.

הנה עוד טיפ מצוין: אתה עומד לגלות את הסודות להטמעת שליטת הפליטה שלך ולפתח סיבולת כמעט “סופר-אנושית” במיטה (אלה הוסיפו 22 דקות לכוח השהייה שלי):

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *